O nas

O Nas

Historia firmy

1995

Firma Mackiewicz jest z Państwem od 1995 roku

Dzięki tak bogatemu doświadczeniu stworzyliśmy dla Państwa jedną z najszerszych ofert produktów na Polskim rynku. Czas ten pozwolił nam na pełne wyspecjalizowanie się w produkcji takich produktów jak: studnie, elementy kanalizacji, kostka brukowa, bloczki fundamentowe, krawężniki , obrzeża, płytki betonowe, korytka i prefabrykaty żelbetowe.

2006

Uruchomienie Zakładu Produkcyjnego w Zambrowie

Przełomowym momentem w rozwoju firmy był zakup i uruchomienie Zakładu w Zambrowie w 2006 r. Wtedy to uruchomiliśmy produkcję rur i kręgów betonowych oraz produkcje elementów drobnowymiarowych do budowy dróg.

2011

Uruchomienie Zakładu Produkcyjnego w Gdańsku

W 2011 otworzyliśmy nasz Zakład w Gdańsku wraz z szerokim zapleczem transportowym i nowoczesnym laboratorium badawczym. Zakład zajmuje się produkcją i transportem betonu towarowego.

2012

Uruchomienie Zakładu Produkcyjnego w Gdyni

W 2012 otworzyliśmy nasz Zakład w Gdyni, wraz z szerokim zapleczem transportowym i nowoczesnym laboratorium badawczym. Zakład zajmuje się produkcją i transportem betonu towarowego.

2013

Uruchomienie nowoczesnej linii w Zambrowie

Rok 2013 to początek prawdziwej rewolucji Zakładu w Zambrowie. Uruchamiamy nowoczesną linie do produkcji kostki brukowej oraz nowy węzeł betoniarski firmy Road, inwestycja ta pozwala na zastosowanie szerokiej palety barw i różnorodności kształtów przy produkcji kostki brukowej. Uruchamiamy także nowoczesną linie do produkcji studni i rur betonowych firmy Hawkeye Pedershaab. Modernizacja i automatyzacja maszyn Prinzing oraz Kurzętnik. Te inwestycje pociągają za sobą potrzebę wybudowania dwóch potężnych hal produkcyjnych. Uzbrojeniem dodatkowym hal są wiertnice stacjonarne i linowe, piłofrezarka do cięcia i frezowania zakończeń rur betonowych oraz frezarka CNC do wykonywania negatywów kinet w dennicach monolitycznych.

2017

Uruchomienie Zakładu Produkcyjnego w Szczytnie

Kolejnym etapem rozwoju i inwestycji w 2017 roku jest zakup i uruchomienie Zakładu w Szczytnie.

2018

Kolejnym wyzwaniem 2018 roku, jest otwarcie Kopalni Kruszyw w Wejherowie

Otwarcie w 2018 roku Kopalni kruszyw w Wejherowie to kolejne wyzwania aby kreować otoczenie, a produkty firmy MACKIEWICZ stały się dla Państwa inspiracją do stwarzania nieograniczonych możliwości kształtowania przestrzeni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy wiele zadowolenia z naszych produktów.